top of page

INGREDIENTAI IR PAGRINDINĖS
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

„Massada“ kosmetikos paslaptis – biotechnologijų, autentiškumo ir aplinkos tvarumo derinimas. Biotechnologijos leidžia naudoti didelėmis koncentracijomis aktyvius augalinius ingredientus, pradedant nuo gamtoje esančių ingredientų, kurie apdorojami biologinėmis sistemomis, naudojant technologinę inžineriją. Pavyzdžiui, „Massada“ savo išskirtinėse formulėse naudoja tokius ingredientus kaip hialurono rūgštis, dažinė ciberžolė ar lieknažiedė

koralų piktžolė.

ĮKVĖPTA GAMTOS

„Massada“ natūralios kosmetikos asortimentas yra skirtas jūsų odos poreikiams, jos sveikatai, grožiui ir gerovei bei pagarbai natūraliai aplinkai, kurioje gyvename bei kuri savo ruožtu suteikia mums gyvybės.

 

Visose „Massada“ formulėse rasite didelę natūralių augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų koncentraciją. Ekstraktai gaminami iš aukščiausios kokybės augalų ir mineralų, naudojant „Ecocert“ patvirtintus procesus, tokiu būdu išsaugant veikliąsias medžiagas gryniausioje būsenoje. Šie kruopščiai pagaminti ekstraktai yra esminė visos kosmetikos dalis, nes jie atspindi „Massada“ produktų sielą. 

Feb_5.jpg
Image by Igor Son

PAGARBA GAMTAI

Sinergetinis augalų ekstraktų, vitaminų, Negyvosios jūros druskų ir purvo, BIO eterinių aliejų ir gėlių vandenų mišinys sukuria universalią ir įvairialypią kosmetikos priemonę, skirtą odos priežiūrai, regeneracijai, biostimuliacijai bei jos jaunystei.

„Massada“ narystė „Ecoembes“ organizacijoje leidžia rūpintis aplinka. „Massada“ perdirbimo būdu savo pakuotes paversčia naujomis pirminėmis medžiagomis.

Kuomet gamta patenka į „Massada“ ​​širdį, kiekvienas jos elementas yra apdorojamas atsargiai, kad gamtos gyvybinė jėga išsiveržtų kiekviename gaminamame produkte.

MŪSŲ PRODUKTAI

Artboard 1.png
bottom of page