top of page
Sand Dunes

Ingredientai ir pagrindinės veikliosios medžiagos

Įkvėpta gamtos

„Massada“ natūralios kosmetikos asortimentas yra skirtas jūsų odos poreikiams, jos sveikatai, grožiui ir gerovei bei pagarbai natūraliai aplinkai, kurioje gyvename bei kuri savo ruožtu suteikia mums gyvybės.

 

Visose „Massada“ formulėse rasite didelę natūralių augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų koncentraciją. Ekstraktai gaminami iš aukščiausios kokybės augalų ir mineralų, naudojant „Ecocert“ patvirtintus procesus, tokiu būdu išsaugant veikliąsias medžiagas gryniausioje būsenoje. Šie kruopščiai pagaminti ekstraktai yra esminė visos kosmetikos dalis, nes jie atspindi „Massada“ produktų sielą. 

Natural Beauty
Desert Nature

Pagarba gamtai

Sinergetinis augalų ekstraktų, vitaminų, Negyvosios jūros druskų ir purvo, BIO eterinių aliejų ir gėlių vandenų mišinys sukuria universalią ir įvairialypią kosmetikos priemonę, skirtą odos priežiūrai, regeneracijai, biostimuliacijai bei jos jaunystei.

„Massada“ narystė „Ecoembes“ organizacijoje leidžia rūpintis aplinka. „Massada“ perdirbimo būdu savo pakuotes paversčia naujomis pirminėmis medžiagomis.

Kuomet gamta patenka į „Massada“ ​​širdį, kiekvienas jos elementas yra apdorojamas atsargiai, kad gamtos gyvybinė jėga išsiveržtų kiekviename gaminamame produkte.

bottom of page