top of page

APIE MUS

Sept_2.png

Kurdama kosmetiką, „Massada“ kruopščiai renkasi neįtikėtiniausius ingredientus, randamus gamtoje. Išskirtinės formulės, kurių paslaptis slypi geriausių natūralių ingredientų, gautų taikant tvarias ir aplinką tausojančias procedūras, derinys su pažangiausiomis veikliosiomis medžiagomis, gautomis naudojant biotechnologiją. Šio susiliejimo rezultatas yra neprilygstamas: kosmetika, galinti patenkinti pačius reikliausius odos priežiūros poreikius.

Istorija

„Massada“ - tai istorija apie šeimos verslą, kuris visada išliko ištikimas savo šaknims. Dėl savo sunkaus darbo, azarto ir entuziazmo „Massada“ tapo tokia, kokia yra šiandien: aukščiausios klasės natūralios kosmetikos prekės ženklu, pripažintu dėl savo gaminių tobulumo, kokybės ir patikimumo.

Viskas prasidėjo 2009 m., kai „Massada“ išskirtinių natūralių formulių kūrėja Begoña Vega kartu su ateities viziją turinčiu verslininku Javier Troyas nusprendė pasinerti į nepakartojamą nuotykį bei sukurti visą natūralių produktų asortimentą kartu su unikaliu darbo metodu, kurie skirti kūno stiprinimui ir novatoriškiems sprendimams sveikatos ir grožio srityje.

georgia-de-lotz-muN_TndU9A0-unsplash.jpg

MŪSŲ VERTYBĖS

TIKĖJIMAS NATŪRALIAIS PRODUKTAIS


GAMTOS IŠSAUGOJIMAS


PRODUKTŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Feb_1.jpg

MŪSŲ LAIMINGI KLIENTAI

* Šaltinis: „Massada The Natural Therapy“, klientų apklausa, 2018 m.

bottom of page