top of page
Ieškoti

Veido kaukės – mada ar būtinybė?

Šiandien norime plačiau papasakoti apie veido kaukes. Jų galima rasti skirtingų tekstūrų: kreminės, gelinės, lakštinės, alginatinės. Kaip išsirinkti? Kokio rezultato tikėtis? Ar tikrai būtina jas naudoti?Kaukė gali atlikti daug funkcijų:

  • Tai gali būti smagus laiko praleidimas

  • Pasiruošimas makiažui

  • Naudojant sistemingai – garantuoti ir ilgalaikiai rezultatai


Vienos populiariausių yra bioceliuliozinės lakštinės veido kaukės. Bioceliuliozė yra pluoštinė medžiaga, gaminama iš augalinių šaltinių, tokių kaip medvilnė arba bambukas. Pagrindiniai tokio tipo kaukių privalumai: geras drėkinamasis efektas, gerai prisitaiko prie veido, nes yra labai plonos ir lanksčios, todėl puikiai priglunda, greitas rezultatas.


Kreminės veido kaukės – dažniausiai gaminamos iš emulsiklių, aliejų, glicerino ir vaško. Šios kaukės puikiai skverbiasi į odą ir priklausomai nuo veikliųjų medžiagų gali: drėkinti, maitinti, valyti, raminti ar atgaivinti veido odą.


Gelinės veido kaukės – dažniausiai gaminamos iš specialių hidrogelių arba silikono medžiagų, kurios yra lanksčios, švelnios ir prisitaikančios prie odos formos. Šios medžiagos yra labai populiarios dėl savo unikalių savybių, tokių kaip, gebėjimas laikyti drėgmę, atvėsti odą ir palengvinti ingredientų prasiskverbimą į odą. Šios kaukės sukuria švelnų ir malonų pojūtį ant odos. Svarbu stebėti, kad kaukė neuždžiūtų, nes tuomet galite turėti atvirkštinį efektą.


Norint išsirinkti sau tinkamą veido kaukę pirmiausia reikia nusistatyti savo odos tipą. Ar jūsų oda yra riebi, sausa, mišri ar normali? Skirtingi tipai gali reikalauti skirtingų veido kaukių.


Taip pat nuspręsti kas yra pagrindinė problema arba poreikis, su kuriuo susiduriate? Ar jums reikia drėkinimo, valymo, raminimo, raukšlių mažinimo ar skaistinimo? Identifikuokite, kokie konkrečiai rezultatai jums šiuo metu aktualūs.


Visada galite pasitarti su specialistu: jei nežinote kokia veido kaukė geriausiai tiktų jūsų odai, pasitarkite su kosmetologu arba odos specialistu. Jie gali atlikti odos tyrimą ir rekomenduoti tinkamiausią produktą jūsų poreikiams.


Rinkoje sutinkame begalę reklamų, kurios teigia, kad viena ar kita kaukė turės stebuklingą rezultatą mūsų odai. Tik klausimas ar tikrai viena kaukė tai gali? Rutina ir sistema – du žodžiai nuo kurių ir priklauso rezultatas, kurį turėsime. Jei veido kaukės naudojimą įterpsime į savo rutiną ir sistemingai naudosime – tai suteiks garantuotus rezultatus.


Jums spręsti ar tai bus Jūsų mada ar būtinybė?


P.S. Massada kaukių asortimentą rasite čia: https://www.massada.lt/?Kategorija=Kaukės


P.S.S. Visą savaitę su kodu KAUKE15 prenumeratoriams suteiksime 15 proc. nuolaidą visoms veido kaukėms.


P.S.S.S. Jei reikia patarimo, mielai suteiksime Jums nemokamą nuotolinę konsultaciją, jai užsiregistruoti galite labas@massada.ltSaulėtų dienų linkėdama -

Massada komanda

13 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page